İl Temsilcilerimiz - TÜGVA

İl Temsilcilerimiz

Ahmet Abdullah Sezen

Ahmet Abdullah Sezen

Adana İl Temsilcisi

İdris Toprak

İdris Toprak

Adıyaman İl Temsilcisi

Oğuz Kaçan

Oğuz Kaçan

Afyon İl Temsilcisi

Abdurrahman Erim

Abdurrahman Erim

Ağrı İl Temsilcisi

Hacı Tok

Hacı Tok

Aksaray İl Temsilcisi

Süleyman Gökçe

Süleyman Gökçe

Amasya İl Temsilcisi

Abdülkadir Kocatepe

Abdülkadir Kocatepe

Ankara İl Temsilcisi

Levent Ortak

Levent Ortak

Antalya İl Temsilcisi

Tolgay Gökdemir

Tolgay Gökdemir

Ardahan İl Temsilcisi

Halil İbrahim Keskin

Halil İbrahim Keskin

Artvin İl Temsilcisi

Murat Gün

Murat Gün

Aydın İl Temsilcisi

Hüseyin Murat Uysal

Hüseyin Murat Uysal

Balıkesir İl Temsilcisi

Eyüp Hendek

Eyüp Hendek

Bartın İl Temsilcisi

Abdullah Memiş

Abdullah Memiş

Batman İl Temsilcisi

Ahmet Semiz

Ahmet Semiz

Bayburt İl Temsilcisi

Hasan Sevinç

Hasan Sevinç

Bilecik İl Temsilcisi

Suat Çiçin

Suat Çiçin

Bingöl İl Temsilcisi

Cihad Veysel Aki

Cihad Veysel Aki

Bitlis İl Temsilcisi

Sadık Kuru

Sadık Kuru

Bolu İl Temsilcisi

Can Özkaya

Can Özkaya

Burdur İl Temsilcisi

Mehmet Fatih Kaya

Mehmet Fatih Kaya

Bursa İl Temsilcisi

H. İbrahim Kahraman

H. İbrahim Kahraman

Çanakkale İl Temsilcisi

Özkan Öcal

Özkan Öcal

Çankırı İl Temsilcisi

Kerem Ölçer

Kerem Ölçer

Çorum İl Temsilcisi

Fatih Gün

Fatih Gün

Denizli İl Temsilcisi

Mahmut Yağmur

Mahmut Yağmur

Diyarbakır İl Temsilcisi

Mehmet Bülent Bilgin

Mehmet Bülent Bilgin

Düzce İl Temsilcisi

Ömer Aliju

Ömer Aliju

Edirne İl Temsilcisi

Mustafa Şerifoğulları

Mustafa Şerifoğulları

Elazığ İl Temsilcisi

Emre Özkan

Emre Özkan

Erzincan İl Temsilcisi

Seyfullah Gülakar

Seyfullah Gülakar

Erzurum İl Temsilcisi

Fatih Sert

Fatih Sert

Eskişehir İl Temsilcisi

M. Burak Kızılelma

M. Burak Kızılelma

Gaziantep İl Temsilcisi

Muhammed Anıl Kaya

Muhammed Anıl Kaya

Giresun İl Temsilcisi

Ömer Atalay

Ömer Atalay

Gümüşhane İl Temsilcisi

Ali Fırat

Ali Fırat

Hakkari İl Temsilcisi

Cemal Gelincik

Cemal Gelincik

Hatay İl Temsilcisi

Murat Çulluk

Murat Çulluk

Iğdır İl Temsilcisi

Ahmet Büyükküpçü

Ahmet Büyükküpçü

Isparta İl Temsilcisi

Fatih Coşar

Fatih Coşar

İstanbul İl Temsilcisi

Yasin Keskin

Yasin Keskin

İzmir İl Temsilcisi

Ahmet Asım Demirdöğen

Ahmet Asım Demirdöğen

K.Maraş İl Temsilcisi

İbrahim Şentürk

İbrahim Şentürk

Karabük İl Temsilcisi

Halil İbrahim Coşkun

Halil İbrahim Coşkun

Karaman İl Temsilcisi

Yusuf Canpolat

Yusuf Canpolat

Kars İl Temsilcisi

Burak Arslan

Burak Arslan

Kastamonu İl Temsilcisi

Ahmet Hidayet Kiraz

Ahmet Hidayet Kiraz

Kayseri İl Temsilcisi

Mustafa Tekertarla

Mustafa Tekertarla

Kırıkkale İl Temsilcisi

Harun Karanfiller

Harun Karanfiller

Kırklareli İl Temsilcisi

Emrah Aydemir

Emrah Aydemir

Kırşehir İl Temsilcisi

Muhammed İzzeddin Özkeleş

Muhammed İzzeddin Özkeleş

Kilis İl Temsilcisi

Yusuf Yazıcı

Yusuf Yazıcı

Kocaeli İl Temsilcisi

Rıza Büyükzeren

Rıza Büyükzeren

Konya İl Temsilcisi

İsmail Çağlar Bayırcı

İsmail Çağlar Bayırcı

Kütahya İl Temsilcisi

Ahmet Oymak

Ahmet Oymak

Malatya İl Temsilcisi

Mehmet Önal

Mehmet Önal

Manisa İl Temsilcisi

Abdullah Songur

Abdullah Songur

Mardin İl Temsilcisi

Okan Özer

Okan Özer

Mersin İl Temsilcisi

Cihad Pirci

Cihad Pirci

Muğla İl Temsilcisi

Tahsin Oran

Tahsin Oran

Muş İl Temsilcisi

Hüsamettin Ellialtı

Hüsamettin Ellialtı

Nevşehir İl Temsilcisi

Burak Yaşar

Burak Yaşar

Niğde İl Temsilcisi

Ahmet Güler

Ahmet Güler

Ordu İl Temsilcisi

Talha Akif Gürbüz

Talha Akif Gürbüz

Osmaniye İl Temsilcisi

Muhammet Yıldız

Muhammet Yıldız

Rize İl Temsilcisi

Muhammet Fatih Yahşi

Muhammet Fatih Yahşi

Sakarya İl Temsilcisi

Hakan Durmuşoğlu

Hakan Durmuşoğlu

Samsun İl Temsilcisi

İbrahim Ethem GÖZTOK

İbrahim Ethem GÖZTOK

Siirt İl Temsilcisi

Fatih Özcan

Fatih Özcan

Sinop İl Temsilcisi

Erhak Çınar

Erhak Çınar

Sivas İl Temsilcisi

Bekir Bekiroğlu

Bekir Bekiroğlu

Şanlıurfa İl Temsilcisi

Fırat Som

Fırat Som

Şırnak İl Temsilcisi

Emrah Hekim

Emrah Hekim

Tekirdağ İl Temsilcisi

Mehmet Zahid Gürer

Mehmet Zahid Gürer

Tokat İl Temsilcisi

Osman Ergün

Osman Ergün

Trabzon İl Temsilcisi

Mehmet Erbay

Mehmet Erbay

Tunceli İl Temsilcisi

Bilal Ertaş

Bilal Ertaş

Uşak İl Temsilcisi

Adem Özer

Adem Özer

Van İl Temsilcisi

Muhammed Edib Özyılmaz

Muhammed Edib Özyılmaz

Yalova İl Temsilcisi

Kazım Emiroğlu Şimşek

Kazım Emiroğlu Şimşek

Yozgat İl Temsilcisi

Murat Yılmaz

Murat Yılmaz

Zonguldak İl Temsilcisi

Türkiye Gençlik Vakfı © 2015 | Tüm Hakları Saklıdır

close